اخبار روز دهلران

اخبار روز دهلران در باره اخبار روز استان و شهر ستان

معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهلران

معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهلران

روزگذشته طی مراسمی با حضور رئیس سازمان آموزش وپرورش استان ، فرماندار،جمعی ازمسئولین و فرهنگیان شهرستان آقای نعمت قاسمی به سمت مدیر آموزش و پرورش شهرستان  منصوب و ازخدمات آقای محمد ژکس مدیرقبلی و آقای شیری سرپرست این اداره تقدیر شد.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استان در این مراسم ، آموزش وپرورش را نهادی خواند که در بطن خانواده ها قرار دارد .آقای بارانی افزود:دانش آموزان امانتهایی هستندکه در راستای تعلیم و تربیت و فراگرفتن آموزشهای علمی و اخلاقی به مجموعه فرهنگیان سپرده شده اند که اصلی ترین وظیفه فرهنگیان با نظارت مدیریت آموزش و پرورش پرداختن به آموزش و تربیت صحیح آنها می باشدوی از شهرستان دهلران به عنوان قطب انسانی استان در زمینه فرهنگی ،اقتصادی وکارآمدی نام برد وگفت: برهمین اساس مدیریت نیروی انسانی مهمترین وظیفه در راستای سازماندهی و جذب این نیروهای انسانی می باشد.رئیس سازمان آموزش وپرورش استان بابیان اینکه آسایش و احساس آرامش باهمجواری باخانواده ها مهمترین عامل تقویت و ایجادانگیزه در فرهنگیان بمنظور آموزش و ارائه دروس به دانش آموزان می باشد از موافقت با انتقال متقاضیان انتقال به شهرهای محل سکونت خود خبر داد و گفت در همین راستا سال گذشته بیش از 80% و امسال 52% از فرهنگیان متقاضی به شهرهای محل سکونت خود منتقل شده اند.

وی ضمن درخواست از فرهنگیان و مدیران آموزش و پرورش در سطح استان مبنی بر عدم ارائه آمارکذب گفت: سازمان آموزش وپرورش استان درسال گذشته نسبت به سنوات قبل به رشد قابل توجهی  در زمینه آموزشی دست یافته است .

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان دهلران نیز در این مراسم ضمن دعوت تمامی مسئولین واحدهای آموزشی و فرهنگیان شهرستان به وحدت وهمدلی مهمترین برنامه های خود در زمینه مدیریت این اداره را تشریح نمود . نعمت قاسمی  توجه به ایده و انگیزه های دانش آموزان و تقویت تشکلهای دانش آموزی را مهمترین برنامه های خود عنوان کرد و گفت : ایجاد فضای نشاط و شادابی در آموزشگاهها و استفاده از نظرات فرهنگیان واولیاء دانش آموزان از جمله برنامه این مدیرت می باشند.

حاشیه : این تودیع و معارفه بدون حضور مدیر قبلی آموزش و پرورش شهرستان و خانمهای فرهنگی  درمحل نمازخانه اداره آموزش وپرورش دهلران برگزار شد. فرماندار وآقای شیری که مدت 40 روز سرپرست آموزش و پرورش این شهرستان بود تنها مطالبی در خصوص توانایی مدیریت آقای قاسمی بیان کردند.

 

 

+ نوشته شده در  شنبه پانزدهم دی ۱۳۸۶ساعت 18:6  توسط اميد  |